XCMG – один із найкращих виробників спецтехніки

Мобільний автокран XCMG xct75l6, Вантажопідйомність 75 тонн.

XCMG – один із найкращих виробників спецтехніки

У ТОП-10 найкращих світових виробників спецтехніки входить китайська компанія Xuzhou Construction Machinery Group Inc. З самого заснування 1989 року її керівництво поставило за мету підкорити міжнародний ринок. Сьогодні вантажопідйомна продукція XСMG постачається у понад 160 країн світу.

Секрет популярності бренду XСMG

Перше, що зазвичай приваблює покупців китайських товарів – низька ціна. Спецтехніка XСMG коштує в середньому на 15% дешевше за аналогічне обладнання відомих світових виробників. При цьому її якість надзвичайно висока. Китайські автокрани XСMG ліцензовані німецьким гігантом Liebherr та японською корпорацією KATO. Компанія випускає значний асортимент продукції для найширшого застосування: будівництва, гірничодобувної галузі, промислового виробництва, сільського господарства. Всі моделі відрізняються мобільністю та прохідністю, розраховані на роботу в умовах бездоріжжя та низьких температур. Більшість продукції Xuzhou Construction Machinery – власні інноваційні розробки. У модельному ряді спецтехніки стоять унікальні вироби, що не мають аналогів. Наприклад, бренду належать найвищий пожежний автомобіль зі 100-метровою стрілою, дванадцятитонний навантажувач, найвантажніші у світі крани (2000-тонний всюдихідний та 4000-тонний гусеничний), ціле покоління інтелектуальної техніки.

Конкурентні переваги китайських автокранівXСMG

Крани-всюдиходи користуються великою популярністю, бо не бояться екстремальних погодних умов та складних рельєфів. Дистриб’юторська мережа компанії-виробника повністю закриває потребу покупців у запчастинах та сервісному обслуговуванні. І не варто забувати про 15% екномію, яку дає покупка автокрана марки XСMG!