Про компанiю

Про компанію

Уже понад 23 років ми успішно працюємо на ринку України та здійснюємо вантажно-транспортні послуги. Легкий вибір важкої техніки: надання в оренду будівельної спецтехніки в Києві, Київській області на максимально вигідних умовах. Оренда автокранів XCMG — ефективні рішення для успішних проектів будівництва та реконструкції. Ми прикладаємо максимум зусиль, для того, щоб виконувати замовлення будь-якої складності і залишати своїх клієнтів задоволеними.

Замовляючи у нас послуги – ви платите за гарантію безпеки, якості і, звичайно ж, професіоналізм наших кранівників. Ми пишаємося нашими висококваліфікованими та досвідчені фахівцями, які досконало володіють усіма тонкощами своєї справи.

Місія компанії

Постійне вдосконалення як співробітників, так і парку техніки, один із наших принципів роботи. Ми створюємо новий світ, забезпечуючи нашим клієнтам простоту, зручність та гарантію якості виконаних робіт. Наші рішення спираються на майстерність команди професіоналів високого рівня та на інноваційні технології.

Ми надаємо найкращу якість та сервіс в Україні. Швидка, надійна та вчасна доставка автокрана на об’єкт. Наша місія – абсолютне задоволення клієнта. Головна мета – залишатися №1 в Україні по послугам оренди автокранів.

З нами
працюють
Наше
відео

Ми:

 1. ЗАПОБІГАЄМО РАПТОВИМ ПОЛОМКАМ
  (Кожні 2 тижні проводимо техогляд всієї спецтехніки).
 2. ВСТАНОВЛЮЄМО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЮ
  (Оснащуємо техніку GPS трекерами, завжди точно знаємо, де знаходиться машина і скільки часу було витрачено на дорогу).
 3. У ШТАТІ ФАХІВЦІ З ДОСВІДОМ ВІД 6 РОКІВ
  (За кожним кранівником зафіксована своя техніка, яку він вивчив досконально та вміє виконувати навіть складні маневри).
 4. НАШИМ ОПЕРАТОРОМ СТАЄ ЛИШЕ 1 З 100 БАЖАЮЧИХ
  (Досвідчені фахівці навчають нових, на це йде багато часу, але ми впевнені в професіоналізмі кожного і відповідно гарантуємо безпеку).
Відгуки