akol-logoakol-logo

Артпроект "У світлі ліхтарів"

Послуги оренди автокранів XCMG QY25K5 — ідеальні рішення для успішної реалізації цікавих артпроектів, масштабних фестивалів, конкурсів, концертних програм.
Андріївський узвіз, Київ

Артпроект "У світлі ліхтарів"

Спецтехніка XСMG — високі стандарти мобільності та маневреності, гарантія якості виконання замовлень в умовах обмеженого міського простору
Андріївський узвіз, Київ

Артпроект "У світлі ліхтарів"

Світло бачиться нам тоді, коли світло в очах є.
Світло відкриває нам те, про що ми у темряві лише здогадувалися.

Григорій Сковорода

Артпроект "У світлі ліхтарів"

Шукаємо щастя по країнах, часах, а воно скрізь і завжди з нами: воно біля нас шукає нас самих... Воно подібне до сонячного сяйва — відхили лише вхід у душу свою.
Григорій Сковорода

Оренда кранів XCMG QY25K5 — Оренда максимальних можливостей

Будівельно-монтажні роботи

Відмінний технічний стан автокранів XСMG, професійність та досвідченність кранівників, фахові консультації з питань оренди — гарантія правильного вибору спецтехніки та ефективного виконання усіх видів будівельно-монтажних робіт.
+38 (068) 373 77 33 +38 (099) 073 77 33

Оренда кранів XCMG QY25K5 — Легкий вибір важкої техніки

Майданчик кіностудії

Пропозиції, від яких неможливо відмовитися: надання в оренду автокранів XCMG QY25K5 — вигідні інвестиції для успішних проектів.

Музей архітектури "Пирогово"

Знімальний майданчик

Everything begins with choice — Все починається з вибору. Ваш вибір — наша спецтехніка. Найкращі пропозиції оренди автокранів XCMG QY25K5 від ТОВ "Акол"
Музей архітектури "Пирогово"

Монтаж куполів церкви

Природа прекрасного така, що чим більше на шляху до нього трапляється перешкод, тим більше воно вабить, на зразок того металу, який чим більше треться, тим прекрасніше виблискує.
Григорій Сковорода

Твоя віра — твоя мотивація

Щасливий, хто мав змогу знайти щасливе життя. Але щасливіший той, хто вміє ним користуватись. Роби те, до чого народжений... і досить із тебе.
Григорій Сковорода

Найкращі пропозиції оренди автокранів: ціна — якість — надійність

Вантажопідіймальні роботи

Оренда автокранів XCMG QY25K5, КС 3577, КС 4572 — оптимальний баланс якості, продуктивності й безпеки виконання замовлень.
+38 (068) 373 77 33 +38 (099) 073 77 33

Технічно + технологічно

Оренда кранів XCMG — подвійні можливості вантажопідйомності, продуктивності, оперативності за умови широкого модельного ряду спецтехніки від ТОВ "АКОЛ".
Ірпінь, 2018

На вершині успіху

Everything begins with choice — Все починається з вибору. Спецтехніка XCMG — найкращий вибір для успішних проектів на максимально вигідних умовах.
Глеваха, 2018

Знімальний Майданчик

Будь-які перешкоди на шляху до успіху долають наполегливістю. Оренда спецтехніки XCMG без перешкод та посередників — 100% гарантія якості та успішності ваших проектів.
На майданчику "Квартал-95"

Сцена гурту "Океан Ельзи"

Свобода — це вміння сказати "так" своїм мріям. Гідність — це вміння сказати "ні" своїм страхам.


Святослав Вакарчук

Оренда автокранів XCMG — Оренда максимальних можливостей